„Neregimas kvapų pasaulis“ projektas

Keturi skirtingi kvapai namams – Meilė, Muzika, Žemė ir Vanduo yra sukurti regėjimo negalia vaikų ir jaunimo, kurie dalyvavo socialiniame projekte „Neregimas kvapų pasaulis“. Kvapai sukurti pagal pasakas iš knygos„Užsimerk“, kuri skirta regintiems ir neregiams vaikams. Knygoje pasakas kūrė regintys vaikai, dalyvavę nacionaliniame pasakų rašymo konkurse. Keturios pasakos turi  savo kvapus, kuriuos sukūrė regos negalią turintys vaikai. Pagal šių kvapų formules yra sukurti keturi kvapai namams

„Užsimerk” – unikali knyga, iliustruota regimais ir liečiamais menininkės Nomedos Marčėnaitės piešiniais. Ji skaitoma keturiais pojūčiais: rega, lytėjimu, klausa ir uosle. Knygoje impregnuotas vienos pasakos kvapas. Tačiau norintiems, kad  pasakų aromatas skleistųsi Jūsų namuose, galite rinktis ir kvapus namams. Pakuotėje rasite ir projektą simbolizuojančią lazdelę su veltiniu iš vilnos, kurį pakvėpinus aromatas išsilaikys ilgiau.  Kvapų etiketės yra atspausdintos Brailio raštu, o pakuotės viduje yra projekto aprašymas ir  pasaka, pagal kurią buvo kurtas kvapas.

Knyga “Užsimerk” ir kvapai namams gali būti jauki ir prasminga dovana Jūsų šeimai.

Socialine iniciatyva padedame atskleisti regos negalią turinčių vaikų ir jaunimo kūrybinius gabumus, skatiname žmones prisidėti prie reginčiųjų ir neregių vaikų knygų skaitymo džiaugsmo. Kiekvienas įsigijęs “Užsimerk” knygą ir namų kvapą prisideda prie neregiams dovanojamų knygų!

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

Krepšelis

loader
lt_LTLithuanian
en_GBEnglish lt_LTLithuanian