Dievo vaikų planeta

Dievo vaikų planeta / kun. Algirdas Toliatas

Virselis Toliatas 2019

14,90   

10%  nuo knygos skiriate “Padovanok knygą neregiui” 

Aukojimas

Paaukokite norimą sumą

Apie knygą

Dievas vaikams sukūrė planetą ir norėjo, kad ji būtų pilna džiaugsmo bei gerumo. Nepagailėjo įvairiausių dovanų, jos pradžioje vaikus džiugino, bet vėliau viskas pasikeitė. Vaikai tapo pikti, nelaimingi ir gyvendami chaose sugriovė planetą, kurioje nebebuvo vietos net Kūrėjui. Vieną dieną vaikai sutiko berniuką Jėzų. Jis savo pavyzdžiu atvėrė planetos gyventojams akis ir atskleidė dieviškų supergalių ir palaiminimų paslaptį.

Šiuolaikiškai kunigo Algirdo Toliato parašyta ir dailininkės Kristinos Norvilaitės iliustruota istorija pasakoja apie vaikų santykius ir draugystę, apie gebėjimą priimti skirtingus – „kitokius“ žmones. Apie tai, kaip dorovinės ir dvasinės vertybės keičia mūsų gyvenimus.

Apie Autorių

Kunigas ALGIRDAS TOLIATAS (g. 1978) – 2007 m. įšventintas kunigu, Lietuvos policijos kapelionas (nuo 2013 ), Vilniaus Švč. Mergelės Marijos Ramintojos bažnyčios kunigas (nuo 2017).

Išleistos knygos: „Žmogaus ir Dievo metai“, „Gerumo liūnas“, „Šeštas jausmas yra pirmas“ „Sekmadienio SMS“, „Ramybė Tau“ ir knyga vaikams „Dievo vaikų planeta“.

Apie projektą “Padovanokime knygą neregiui”

6-7
16-17
28-29
previous arrow
next arrow
6-7
16-17
28-29
previous arrow
next arrow

SEKITE MUS SOCIALINIUOSE TINKLUOSE

Krepšelis

loader
lt_LTLithuanian