Renginiai

Komandos stiprinimas ir formavimas

„PASAULIS NEREGIO AKIMIS“

Tai ne tik patyrimas, bet ir unikali galimybė suartinti kolektyvą neįprastu būdu ir išbandyti komandos formavimą meniškoje aplinkoje.

Renginio trukmė:  1 val. 30 min.
Dalyvių skaičius: iki 16 žmonių.
Vieta: „Taško istorija“ galerija, Šeimyniškių g. 16, Vilnius.

Kaina: 1 žmogui nuo 15 Eurų

„Pasaulis Neregio Akimis“ – tai naujas komandos formavimo renginys, kuris padės dalyviams išeiti iš komforto zonos ir nukeliauti į neeilinį patyrimą, kur nėra vaizdo. Čia Jus atversite duris į neregimą pasaulį, kuris, regintiems žmonėms, dažnai atrodo kaip mistiškas ir apsuptas paslapčių.

Formatas: Pasitelkiant įvairius pojūčius įsitrauksite į kvapų, garsų ir skonio kelionę. Nenaudojant vieno iš pojūčio – regos, komandomis įveiksite interaktyvias užduotis, išbandysite naują komandinį stalo žaidimą. Įgysite naujos patirties ir bendravimo įgūdžiu su žmonėmis, kurie nemato akimis. Pasinersite į kvapą gniaužiantį vaizduotės nuotykį – kviesime „apžiūrėti“ jaunojo neregio menininko parodą tamsoje ir pažvelgti į meno kūrinius “kitaip”. Po užduočių aptarsime komandos veiksmus.

Tikslai: ugdyti komandoje bendrystę, susitelkimą, įsiklausimą, susikalbėjimą, kantrumą ir pasitikėjimą vieni kitais, siekiant bendrų tikslų.
Šis projektas taip pat kuria palankią aplinka darbuotojų vertybių formavimuisi, stiprina glaudesnius ryšius su regos sutrikimų turinčiais žmonėmis.

Programą sudaro: Patyriminis dialogas, bendravimas su neregiu, komandiniai žaidimai, meno paroda tamsoje, aptarimas ir įvertinimas. Susisiekite: +37069811443 (Eglė)

 

Krepšelis

loader
lt_LTLithuanian