Business projects

Kartu kurkime pasaulį, kuriame socialinė atsakomybė ir bendradarbiavimas tampa tikrais pokyčių varikliais. Kviečiame jus tapti mūsų partneriais ar rėmėjais,  bendradarbiaujant ir įgyvendinant bendrus projektus arba prisidedant  prie mūsų organizuojamų iniciatyvų. Mūsų tikslas yra siekti teigiamų socialinių pokyčių visuomenėje, ypač padedant regos ir kitas negalias turintiems žmonėms.

Organizuojame renginius įmonių darbuotojams, suteikiančius unikalią galimybę įsilieti ir pažinti neregių pasaulį, kuris regintiems žmonėms atrodo mistiškas ir apgaubtas paslaptimis. Siūlome kitokius komandos formavimo renginius, kūrybines dirbtuves bei šventes darbuotojų vaikams, padedančius ugdyti sąmoningumą, teigiamą kultūrą, didinti bendradarbiavimą ir pagerinti komandos veiklą. Kviečiame visus, kuriems ši tema aktuali arba kurie ieško prasmingų renginių.

Mes taip pat leidžiame gaminius, papildytus Brailio raštu, ir kuriame prieinamą informacinę aplinką regos sutrikimų turintiems asmenims, suteikdami jiems galimybes pilnavertiškai dalyvauti socialiniame gyvenime. Brailio rašto parengimas ir spauda ant įvairių medžiagų (aliuminio plokštės, metalo, stiklo pluošto ir t.t.) leidžia mums sukurti produktus, skirtus tiek regintiems, tiek neregiams.

Ieškantiems unikalių verslo dovanų su socialine žinute:  siūlome kvapus automobiliams ir patalpoms, sukurtus regos negalią turinčių jaunuolių socialiniame projekte „Neregimas kvapų pasaulis“.

 

 

Basket

loader
en_GBEnglish