Dot Story

Through books, we bring different children closer together by helping them to discover the invisible beauty of the world. We are publishing books for sighted and visually impaired children as well as we implement social projects and contribute to a more beautiful life for blind people.

Dovanos su istorija ir socialine žinute! 

  • Edukacinės knygos ir priemonės padės vaikams pažinti neregimą pasaulio grožį.
  • Interaktyvios knygos, pritaikytos vaikams su specialiaisiais  poreikiais.
  • Kvepiančios dovanos vaikams ir suaugusiems.
  • Automobilio kvapai sukurti kartu su neregiais, socialinio projekto metu.
  • Lietuvoje prekes pristatome per 3-4 darbo dienas.

10% prisidedate prie “Padovanok knygą neregiui” iniciatyvos.

Sugrąžinkime šventėms tikrąją jų prasmę!

DOVANŲ RINKINIAI

Dovanos su istorija ir turinčios prasmę

AUKOTI

DONATE THE BOOK TO THE BLIND

MOKINIŲ UGDYMUI

Edukaciniai užsiėmimai moksleiviams. Kuriama bendrystė su negalia turinčiais žmonėmis, ugdoma vaikų empatija, tolerancija, sąmoningumas ir sužadinamas noras padėti kitiems. Interaktyvios knygos turi ugdomąjį poveikį ir naudojamos kaip lavinamoji priemonė.  Pritaikyta specialiųjų ugdymo poreikių turintiems vaikams.

PASLAUGOS

Bendradarbiaujame  su verslo, kultūros, švietimo, turizmo sektoriumi, bendruomenėmis ir įgyvendiname socialinius projektus, kuriais prisidedame prie negalią turinčių žmonių integracijos ir atskirties mažinimo. Kūrybiniai projektai, spauda su Brailio raštu, taktilinių vaizdų sukūrimas, aplinkos ir meno pritaikomumas ir kita.

NEREGIAMS SILPNAREGIAMS

“Padovanok knygą neregiui” – iniciatyva, kurios metu dovanodami knygas žmonėms su regos negalia, skatiname juos tobulinti Brailio rašto skaitymo įgūdžius. Nori gauti knygą ir skaityti Brailio raštu, registruokis! Padedame žmonėms su regos sutrikimais įgyvendinti kūrybines ir menines svajones. Išdrįsk žengti pirmą žingsnį, o mes stengsimės tau padėti.

E-PARDUOTUVĖ

Įsigydami „Taško istorija“ produktus, prisidedate prie dovanojamų knygų neregiams ir silpnaregiams.

We develop and implement creative, artistic and cultural-educational projects involving people with disabilities, socially disadvantaged children and less motivated youth.

Basket

loader
en_GBEnglish