Dot Story

Through books, we bring different children closer together by helping them to discover the invisible beauty of the world. We are publishing books for sighted and visually impaired children as well as we implement social projects and contribute to a more beautiful life for blind people.

NAUJIENA! 

NERINGA ir NAGLIS (senelio pasaka) 11.00

Knygelėje  atgimęs Viktoro Miliūno apsakymas, iliustruotas nuo gimimo akimis nematančio jaunuolio Reinoldo Kelpšos (15 m.), kviečia skaitytojus ypatingai pajausti šio kūrinio grožį.

Unikalaus grožio knygelė padės vaikams pažinti Neringos kraštą ir neregimą pasaulį.

Dovanodami šią knygą savo vaikams, Jus prisidedate prie knygų Brailio raštu leidybos ir dovanojamų knygų neregiams.

JAU YRA PREKYBOJE ! INTERAKTYVI knyga  „NERINGA ir NAGLIS“ (tiražas tik 300 vnt.)  Skirta visiems vaikams, pritaikyta ir neregiams. https://taskoistorija.lt/produktas/neringa-ir-naglis/

TO BUY

 „Neringa ir Naglis“ (senelio pasaka) 11 EUR

GIFT

Donate the book to the blind

MOKINIŲ UGDYMUI

Edukaciniai užsiėmimai moksleiviams, kurių metu keičiamas mokinių požiūris į negalią turinčius žmones, ugdoma vaikų empatija, tolerancija,  sąmoningumas ir sužadinamas noras padėti kitiems. Interaktyvios knygos turi ugdomąjį poveikį ir naudojamos kaip lavinamoji priemonė.  Edukaciniai užsiėmimai ir knygos pritaikytos ir specialiųjų ugdymo poreikių turintiems vaikams.

PASLAUGOS

Bendradarbiaudami  su verslo, kultūros, turizmo sektoriumi, bendruomenėmis, valdžios, savivaldos institucijomis ir tarptautinėmis organizacijomis, įgyvendiname socialinius projektus, kurie prisideda prie negalią turinčių žmonių integracijos ir atskirties mažinimo. Brailio rašto paruošimas, taktilinių vaizdų sukūrimas, aplinkos ir meno pritaikomumas…

FOR BLIND AND
VISUALLY IMPAIRED

„Padovanok knygą neregiui“ iniciatyva neregiams ir silpnaregiams dovanojame grožines knygas Brailio raštu. Nori gauti knygą ir skaityti Brailio raštu – registruokis. Savo iniciatyvomis padedame regos negalią turintiems žmonėms įgyvendinti kūrybines ir menines svajones. Išdrįsk žengti pirmą žingsnį, o mes stengsimės tau padėti.

The Store

By purchasing these products, you contribute to donated books for the blind and partially sighted.

We develop and implement creative, artistic and cultural-educational projects involving people with disabilities, socially disadvantaged children and less motivated youth.

Basket

loader
en_GBEnglish
lt_LTLithuanian en_GBEnglish