Dot Story

Through books, we bring different children closer together by helping them to discover the invisible beauty of the world. We are publishing books for sighted and visually impaired children as well as we implement social projects and contribute to a more beautiful life for blind people.

Naujiena, jau greitai!

INTERAKTYVI knyga  „NERINGA ir NAGLIS“ (senelio pasaka)

 Tiražas tik  300 vnt. 

Interaktyvi knyga „Neringa ir Naglis“, autorius Viktoras Miliūnas kviečia jūs nukeliauti į nepaprastą pojūčių kelionę ir  į nuostabų Lietuvos kampelį – Kuršių neriją. Ši knyga ypatinga tuo, kad ji pritaikyta ir neregiams: atspausdinta ir įprastu regintiesiems, ir Brailio raštu, taip pat papildyta reljefinėmis iliustracijomis. Drauge su šeima galėsite ne tik paskaityti istoriją apie Neringos kraštą, bet ir pamatyti, paliesti bei pajausti knygos iliustracijas taip, kaip jas jaučia nuo gimimo akimis nematantis knygos dailininkas, Reinoldas Kelpša.

TO BUY

Interaktyvi knyga „Neringa ir Naglis“

GIFT

Donate the book to the blind

MOKINIŲ UGDYMUI

Edukaciniai užsiėmimai moksleiviams, kurių metu keičiamas mokinių požiūris į negalią turinčius žmones, ugdoma vaikų empatija, tolerancija,  sąmoningumas ir sužadinamas noras padėti kitiems. Interaktyvios knygos turi ugdomąjį poveikį ir naudojamos kaip lavinamoji priemonė.  Edukaciniai užsiėmimai ir knygos pritaikytos ir specialiųjų ugdymo poreikių turintiems vaikams.

PASLAUGOS

Bendradarbiaujant  su verslo, kultūros, turizmo sektoriumi, bendruomenėmis, valdžios, savivaldos institucijomis ir tarptautinėmis organizacijomis, partnerystės pagrindu įgyvendiname projektus, kurie prisideda prie negalią turinčių žmonių integracijos ir atskirties mažinimo.

FOR BLIND AND
VISUALLY IMPAIRED

We enable the visually impaired to read the same books as sighted does. By implementing social projects, we open up the artistic talents of blind and partially sighted children and youth as well as we encouraging society to contribute to reducing the exclusion of blind people.

The Store

By purchasing these products, you contribute to donated books for the blind and partially sighted.

We develop and implement creative, artistic and cultural-educational projects involving people with disabilities, socially disadvantaged children and less motivated youth.

Cart

loader
en_GBEnglish
lt_LTLithuanian en_GBEnglish