Dot Story

Through books, we bring different children closer together by helping them to discover the invisible beauty of the world. We are publishing books for sighted and visually impaired children as well as we implement social projects and contribute to a more beautiful life for blind people.

Dovanos su gilesne prasme!

  • Kvepiančios dovanos vaikams ir suaugusiems!
  • Namų ir automobilio kvapai sukurti kartu su neregiais socialinio projekto metu.
  • Knygos vaikams padės pažinti neregimą pasaulio grožį.
  • Lietuvoje prekes pristatome per 3-4 darbo dienas.

10% prisidedate prie “Padovanok knygą neregiui” iniciatyvos.

Sugrąžinkime  šventėms tikrąją jų prasmę!

Dovanų rinkiniai

Kalėdine nuotaika kvepiančios dovanos

GIFT

PADOVANOKIME KNYGĄ NEREGIUI

MOKINIŲ UGDYMUI

Edukaciniai užsiėmimai moksleiviams, kurių metu keičiamas mokinių požiūris į negalią turinčius žmones, ugdoma vaikų empatija, tolerancija,  sąmoningumas ir sužadinamas noras padėti kitiems. Interaktyvios knygos turi ugdomąjį poveikį ir naudojamos kaip lavinamoji priemonė.  Edukaciniai užsiėmimai ir knygos pritaikytos ir specialiųjų ugdymo poreikių turintiems vaikams.

PASLAUGOS

Bendradarbiaudami  su verslo, kultūros, turizmo sektoriumi, bendruomenėmis, valdžios, savivaldos institucijomis ir tarptautinėmis organizacijomis, įgyvendiname socialinius projektus, kurie prisideda prie negalią turinčių žmonių integracijos ir atskirties mažinimo. Brailio rašto paruošimas, taktilinių vaizdų sukūrimas, aplinkos ir meno pritaikomumas…

FOR BLIND AND
VISUALLY IMPAIRED

“Padovanok knygą neregiui” iniciatyva neregiams ir silpnaregiams dovanojame grožines knygas Brailio raštu. Nori gauti knygą ir skaityti Brailio raštu – registruokis. Savo iniciatyvomis padedame regos negalią turintiems žmonėms įgyvendinti kūrybines ir menines svajones. Išdrįsk žengti pirmą žingsnį, o mes stengsimės tau padėti.

The Store

By purchasing these products, you contribute to donated books for the blind and partially sighted.

We develop and implement creative, artistic and cultural-educational projects involving people with disabilities, socially disadvantaged children and less motivated youth.

Basket

loader
en_GBEnglish