PASLAUGOS

„Socialinis verslas – tai tarsi injekcija įvairiems sektoriams, kuri padeda keisti jų požiūrį į socialinius aspektus ir pažadina norą kurti šviesesnę ateitį.“

Socialinio verslo „Verslas ar menas“ steigėja Eglė Jokužytė

 

Vadovaudamiesi savo vertybėmis sukuriame galimybę partnerystei su įvairiais sektoriais.

 • Siūlome inovatyvius sprendimus, naujas idėjas, ilgalaikius socialinius projektus, kuriais sprendžiame regos ir kitas negalias turinčių žmonių socialines problemas ir darome teigiamą poveikį visuomenei.
 • Rengiame taktilinius maketus ir gaminame gaminius, kuriuose tekstas perteiktas reginčiųjų ir Brailio raštu, o vaizdinė medžiaga – papildyta taktiliniu būdu.
 • Inovatyviais sprendimo būdais kuriame ir gaminame produktus, pritaikytus ir neregiams, taip suartiname matančiųjų ir neregių pasaulius.

Ieškote prasmingų verslo dovanų? Siūlome kvapus namams ir automobiliui, kuriuos sukūrė neregių jaunimas socialiniame projekte „Neregimas kvapų pasaulis“. Įsigydami šiuos kvapus parodysite dėmesį neįgaliųjų bendruomenei ir prisidėsite prie knygų Brailio raštu leidybos bei dovanojamų knygų neregiams ir silpnaregiams.

Ieškote ilgalaikių socialinių partnerių? Siūlome įvairius sprendimo būdus, idėjas, socialinius projektus, kurie padeda efektyviau spręsti regos ir kitas negalias turinčių žmonių socialines problemas ir prisideda prie teigiamų socialinių pokyčių visuomenėje.

Įgyvendinate verslo socialinės atsakomybės komunikacijos strategiją? Siūlome socialinės komunikacijos partnerystę, kuri prisidėtų prie Jūsų socialinės atsakomybės vystymosi bei komunikacijos ir socialinės rinkodaros įgyvendinimo.

Nusprendėte gerus darbus daryti tyliai ir norite skirti paramą? Jeigu matote, kad mūsų veikla naudinga ir prasminga, kviečiame prisidėti prie socialinių projektų, knygų Brailio raštu leidybos bei prie neregių raštingumo gerinimo ir knygų neregiams prieinamumo problemos sprendimo.

Prisidedame prie regos negalią turinčių žmonių kultūrinės ir informacinės atskirties mažinimo:

 • Rengiame taktilinius maketus ir gaminame produktus, pritaikytus neregiams, kuriuose tekstas perteiktas reginčiųjų ir Brailio raštu, o vaizdinė medžiaga – papildyta taktiliniu būdu.
 • Teikiame paslaugas kuriant vientisą universalaus dizaino turizmo ženklinimo sistemą, kuri palengvintų neįgaliųjų lankytinų objektų pažinimo galimybes.
 • Kultūros lankomose vietose pritaikome informacinę ir vaizdinę medžiagą neįgaliųjų poreikiams (žmonėms su regos negalia, silpnaregiams ir su intelektiniais sutrikimais).

Produktai, pritaikyti neregiams:

 • Informacinės lentelės, žemėlapiai, schemos ir kiti gaminiai.
 • Informaciniai leidiniai – atvirukai, katalogai, vizitinės kortelės, leidiniai su žemėlapiais, schemomis, fotografijomis ir dailės meno kūriniais.
 • Knygos reginčiųjų ir Brailio raštu su regimomis bei taktilinėmis iliustracijomis.

Paslaugos:

 • Brailio rašto parengimas ir spauda ant įvairių medžiagų (aliuminio plokštės, metalo, stiklo pluošto).
 • Vaizduojamojo meno kūrinių (fotografijos, skulptūros, tapybos darbų ir kt.) atvaizdavimas taktiliniu būdu.
 • Iliustracijų sukūrimas ir atvaizdavimas taktiliniu būdu.

Mūsų gaminiai skirti visiems – ir regintiems, ir neregiams.

Krepšelis

loader
lt_LTLithuanian